Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir ve TESKİ bürokratları ile birlikte vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm üretmek amacıyla ilçe gezilerine devam ediyor.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, geçtiğimiz hafta Saray, Kapaklı, Çerkezköy ve Çorlu ilçelerinde, İlçe belediye başkanları ile birlikte incelemelerde bulunmasının ardından bugün de ilçe gezilerinin ikinci etabına Marmaraereğlisi ile başladı.

Marmaraereğlisi Belediyesi’nde gerçekleştirilen toplantıda, ilçede tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışmalar değerlendirilerek görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantının ardından Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata ve bürokratlarla birlikte sahaya inen Başkan Albayrak, ilçe genelinde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Albayrak’ın, ilçe gezilerinin ikinci etabındaki bir sonraki durağı Ergene oldu. Ergene Belediyesi’nde, Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve ilçe belediyesinin bürokratları ile bir araya gelen Başkan Albayrak, Ergene’de tamamlanan, devam eden ve planlanan çalışmalar ile ilgili değerlendirmelerde bulundu, devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

Ergene’deki incelemelerini tamamladıktan sonra Muratlı’ya geçen Başkan Albayrak, Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe ve bürokratlarla birlikte değerlendirme toplantısına katıldı. Muratlı’da devam eden, tamamlanan ve planlanan çalışmaların ele alındığı toplantının ardından çalışmalar yerinde incelenerek fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Albayrak’ın, vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm bulmak ve ilçe belediyeleri ile koordineli bir şekilde sürdürülen proje ve çalışmaları yerinde incelemek için düzenlediği ilçe gezilerinin ikinci etabındaki son durağı ise Hayrabolu oldu. Hayrabolu Belediyesi’nde, Başkan Osman İnan ve ilçe belediyesinin bürokratları ile bir araya gelen Başkan Albayrak, ilçede gerçekleştirilen tüm çalışmalar ile ilgili bürokratlarla görüş alışverişinde bulundu.  

BAŞKAN ALBAYRAK: “ŞEHRİMİZE DUYDUĞUMUZ HİZMET AŞKI VE VATANDAŞLARIMIZDAN ALDIĞIMIZ GÜÇLE ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

Yerinde çözüm seferberliğine devam ettiklerini belirten Başkan Albayrak, “Güzel Tekirdağ’ımıza duyduğumuz hizmet aşkı, vatandaşlarımıza duyduğumuz sevginin verdiği güç ve enerjiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ bürokratlarımızla bugün saat 07.00 itibariyle yollardayız. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde çözmek amacıyla gün boyu Marmaraereğlisi, Ergene, Muratlı ve Hayrabolu ilçelerimizi ziyaret ederek ilçe belediye başkanlarımızla bir araya geldik. Çalışmaları yerinde inceledik ve bundan sonraki dönem ile ilgili planlamalarda bulunduk.   Bundan sonra da ilçe belediyelerimizle koordineli bir şekilde, halkımıza en kaliteli hizmeti vermek için mesai kavramı gözetmeksizin çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.


Yayın Tarihi: 06 Eylül 2022, Salı 14:55

FOTOĞRAF GALERİSİ

DİĞER HABERLER

 • HAYRABOLU İLÇESİ İLYAS MAHALLESİ'NDE İÇME SUYU HATLARI YENİLENDİ
  Tekirdağ il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşların takdirini kazanan Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), halkın kaliteli ve sağlıklı içme suyuna erişiminin sağlanması adına içme suyu hatlarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda; Hayrabolu İlçesi’nin İlyas Mahallesi’ne içme suyu temini sağl
 • MALKARA İLÇESİ DEVECİ MAHALLESİ'NDE İÇME SUYU HATTI YENİLEME ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI
  Tekirdağ il genelinde yaptığı yatırımlarla hizmet kalitesini her geçen gün yükselten Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (TESKİ), halkın kaliteli ve sağlıklı içme suyuna erişiminin sağlanması adına içme suyu hatlarını yenilemeye devam ediyor. Bu kapsamda; Malkara İlçesi’nin Deveci Mahallesi’ne içme s
 • ÇERKEZKÖY İLÇESİ KIZILPINAR MAHALLESİNE 1 MİLYON 250 BİN TL'LİK ALTYAPI YATIRIMI
  Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) tarafından, Çerkezköy’ün Kızılpınar Mahallesi’nde başlatılan, kanalizasyon hattı yapım çalışmaları tamamlandı. TESKİ Genel Müdürlüğü tarafından, ‘Tekirdağ İli Geneli Muhtelif İçme Suyu ve Kanalizasyon İnşaatı Yapım İşi’ kapsamında; Çerkezköy İlçesi, Kızılpın
 • BAŞKAN ALBAYRAK, TESKİ YATIRIMLARINI BASIN MENSUPLARIYLA PAYLAŞTI
  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı TESKİ Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Albayrak, düzenlediği basın toplantısında, TESKİ Genel Müdürlüğü’nün, Tekirdağ il genelinde hayata geçirdiği projeler ile devam eden ve tamamlanan altyapı çalışmalarını basın mensupları ile paylaştı. Kahvaltı ile başlayan programın basın toplantısı böl&u
 • BAŞKAN ALBAYRAK, YERİNDE ÇÖZÜM İÇİN İLÇELERDE
  Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir ve TESKİ bürokratları ile birlikte vatandaşların sorunlarına yerinde çözüm üretmek amacıyla ilçe gezilerine devam ediyor. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, geçtiğimiz hafta Saray, Kapaklı, Çerkezköy ve Çorlu ilçe
Tüm Hakları Saklıdır 2022© Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.