22 MART DÜNYA SU GÜNÜ COŞKUYLA KUTLANDI.
TESKİ ve Tekirdağ Doğa Koleji ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikte çocuklarla birlikte kortej eşliğinde yürünerek, vatandaşlara suyun önemine dikkat çeken mesajlar verildi. Daha sonrasında gösteriler eşliğinde devam eden programda TBB Başkanı Kadir Albayrak; Dünya ve Tekirdağ örnekleriyle suyun öneminden bahsederek, başta çocuklar olmak üzere tüm katılımcıların "22 Mart Dünya Su Günü'nü kutlayarak, programda emeği geçenlere teşekkür etti. 
Yayın Tarihi: 22 Mart 2022, Salı 16:34

DİĞER HABERLER

 • ÇERKEZKÖY'DE 48 SAATTE TAMAMLANMASI ÖNGÖRÜLEN ANA İSALE HATTI BAĞLANTISI 27 SAATTE TAMAMLANDI
  Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Ekipleri, Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesi'nde 48 saat olarak öngörülen içme suyu hattı altyapı çalışmasını 27 saatte tamamlayarak, çok daha kısa sürede mevcut hatta yeniden su verilmesini sağladılar. Çerkezköy İlçesi Öztrak Caddesi ve Altıyol Kavşağındaki me
 • STAJ SEFERBERLİĞİ PROJESİ
  27/10/2020 tarihli 31287 sayılı (mükerrer) Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Kararı olarak yayımlanarak yürürlüğe giren "2021 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı"nın 571.2 sayılı tedbirine istinaden 2021 yılından itibaren üniversite öğrencilerinin staj başvuruları Staj Seferberliği Projesi Kapsamında Kariyer Kapısı üzerinden alınacaktır. Başvur
 • YAŞASIN 23 NİSAN !
  TESKİ Ailesi #23NisanUlusalEgemenlikVeÇocukBayramı coşkusuna ortak oluyor TESKİ Genel Müdürlüğü ve TESKİ İlçe Şube Müdürlükleri hizmet binaları Türk Bayrağı ile donatıldı.
 • POLİS HAFTASI KUTLU OLSUN
  "Polis Teşkilatımızın 177. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası kutlu olsun.”
 • 5 NİSAN AVUKATLAR GÜNÜ
  Yargının bağımsızlığı ve hukukun üstünlüğüne inanarak adaleti ve demokrasiyi savunan tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü kutlu olsun.
Tüm Hakları Saklıdır 2022© Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.