Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

TESKİ 8 MART DÜNYA EMEKÇİ KADINLAR GÜNÜ’NÜ KUTLADI

TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile birlikte TESKİ Genel Müdürlüğünde görevli bayan personellerin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutladı.

Haftalık olarak gerçekleştirilen TESKİ olağan yönetim kurulu toplantısının ardından düzenlenen etkinlikte Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak; “ her alanda göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Kadınlarımızın yeri Türk toplumunda her zaman ön planda olmuştur olmaya da devam edecektir. İlk olarak kadınlarımıza seçme ve seçilme hakkını tanıyan Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi  “Daha emin ve daha doğru yürüyeceğimiz bir yol vardır o da büyük Türk kadınını çalışmamıza ortak kılmaktır” diyerek, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz’le birlikte bayan personellerin 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlayarak, çiçek takdiminde bulundu.

Gerçekleştirilen etkinlik, TESKİ Genel Müdürlüğü binası önünde TESKİ’nin emekçi kadınları, Başkan Albayrak, Genel Müdür İçöz, ve Daire Başkanlarıyla birlikte toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

 
Tarih: 08.03.2019 - 12:22
© 2014-2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 269     Dün : 1,082    Toplam : 2.937.302
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası