Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ ESKİ ARAÇLARINI KENDİ ATÖLYESİNDE YENİLİYOR

TESKİ ESKİ ARAÇLARINI KENDİ ATÖLYESİNDE YENİLİYOR

TESKİ Genel Müdürlüğü İkmal bakım ve onarım şube müdürlüğü personelleri, kurum bünyesindeki araçların bakım ve onarımını yaparak güvenli bir şekilde trafikte kullanılmasını sağlıyor.

Tekirdağ il genelinde çalışmalarına devam eden TESKİ, araçların bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Arızalanan araçların motor rektifiyesi, şase, yürür aksamlarının tamiri ve diğer arızaları alanında uzman TESKİ personeli tarafından yapılmaktadır. İkmal bakım ve onarım atölyesini ziyaret ederek revizyonu tamamlanan araçları inceleyen TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz yaptığı açıklamada; 'Yapılan bu çalışmalar sayesinde trafikte kullanılamayan araçlar tekrar hizmete alınarak Tekirdağ il genelinde altyapı çalışmalarında kullanılmaktadır.' dedi.

Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim  İçöz, Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanı Hakan Atakan, İkmal Bakım ve Onarım Şube Müdürü Boran Karabağ ve emeği geçen teknik personele teşekkürlerini iletti.


Tarih: 27.02.2019 - 11:08
© 2014-2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 293     Dün : 1,082    Toplam : 2.937.326
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası