Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
TESKİ PERSONELİNE SU POMPA EKİPMANLARI EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ PERSONELİNE SU POMPA EKİPMANLARI EĞİTİMİ VERİLDİ

TESKİ personeline “Pompalar Hakkında Temel Kavramlar, Enerji Verimliliği Uygulamaları ve Bakım Onarım” konulu eğitim verildi.

TESKİ için önem arz eden pompa vb.ekipmanlar hakkında düzenlenen eğitime TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA katıldı. Eğitime TESKİ personelinin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi personeli de katıldı.

Eğitim TESKİ Genel Müdürlüğü Elektrik Makine ve Malzeme İkmal Dairesi Başkanlığı Yeraltı ve Yerüstü Pompaları Şube Müdürlüğü tarafından düzenlendi ve pompa ekipmanları üzerinde yetkili bir firma personeli tarafından verildi. Eğitmen Cihat ÇELEBİ, santrifüj pompalar, temel kavramlar ve enerji verimliliği konusunda detaylı bilgiler verdi.

Eğitimin ardından yapılan açıklamada; “TESKİ bünyesinde 400’den fazla derin su sondaj kuyusu ve 260 adet içme suyu terfi pompası bulunmaktadır. Eğitim vazgeçilmez bir unsurdur ve TESKİ personeli her zaman günümüzün teknolojisini yakından takip ederek daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.” ifadeleri kullanıldı.

 


Tarih: 19.10.2018 - 16:19
© 2014-2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 269     Dün : 1,082    Toplam : 2.937.302
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası