Tekirdağ Web Tasarım
Mustafa Kemal Atatürk
ERGENE BELEDİYE BAŞKANI RASİM YÜKSEL’DEN TESKİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ERGENE BELEDİYE BAŞKANI RASİM YÜKSEL’DEN TESKİ’YE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ergene Belediye Başkanı Rasim YÜKSEL, Meclis Üyesi Yüksel BAYDARLI ile birlikte TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA’yı makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında TESKİ’nin il genelinde sürdürdüğü altyapı yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Ayrıca TESKİ tarafından Ergene İlçesi Pınarbaşı, Paşaköy ve Vakıflar Mahallelerinde yapılacak olan içme suyu ve kanalizasyon inşaatı işinin detayları görüşüldü. İşin ihalesinin yapıldığı ve en yakın zamanda çalışmalara başlanılacağının bilgisi verildi.

Belediye Başkanı Rasim YÜKSEL, TESKİ’nin Ergene ilçesinde yaptığı ve yapacağı yatırımlardan dolayı TESKİ Genel Müdürü Dr.Şafak BAŞA’ya teşekkür etti. Genel Müdür BAŞA da Ergene ilçesinin hızla gelişen ve büyüyen bir ilçe olduğunu, bu sebeple TESKİ tarafından bu güne kadar Ergene’ye önemli yatırımlar yapıldığını, Pınarbaşı, Paşaköy ve Vakıflar Mahallelerine 11.160 metre içme suyu, 11.500 metre kanalizasyon, 2 adet 200 metreküplük içme suyu deposu ve 1 adet 50 metreküplük fosseptik yapısı inşa edileceğinin müjdesini verdi. Başkan YÜKSEL ve Meclis Üyesi BAYDARLI’ya nazik ziyaretleri için teşekkür etti.


Tarih: 08.10.2018 - 15:23
© 2014-2019 Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı. Tüm hakları saklıdır.
Ziyaretçi Sayılarımız     Bugün : 270     Dün : 1,082    Toplam : 2.937.303
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Twitter Sayfası
Teski Genel Müdürlüğü Facebook Sayfası