📌ÇERKEZKÖY İLÇESİ PLANLI SU KESİNTİSİ
 
İlçemiz Öztrak Caddesinde hizmet ömrünü tamamlamış Asbest içme suyu şebeke hattının devre dışı bırakılması amacıyla  imalatı yeni yapılan içme suyu şebeke hattımızdan bağlantı çalışması yapılacaktır. 
 
Çalışma 27.07.2022 Çarşamba Günü saat 09:00 da başlayıp 15:00'da sona erecektir. 
 
Bu nedenle İlçemiz sınırları içerisinde;
 
Öztrak Caddesi, Edip Sokak ile Mescit Sokak arası Cadde boyu, Bağlık Mahallesinin tamamı,              G.M.K.P. Mahallesi Çorbacı Sokak, Kartal Sokak ve Kosavalı Sokak çalışma sırasında su verilemeyecektir.
 
Çalışma tamamlandıktan sonra suyun abonelere ulaşması ev veya iş yerlerinin konumuna ve arızanın boyutuna bağlı olarak bir kaç saat kadar farklılık gösterebilir.
 
Vatandaşlarımıza saygı ile duyurulur.
 
#Alo185 📞👷‍♀️👨‍🔧
#SağlığınıKoru 😷
#SuyunuKoru 💧
Yayın Tarihi: 26 Temmuz 2022, Salı 15:03

DİĞER DUYURULAR

 • TESKİ PERSONEL A.Ş. PERSONEL ALIMI (SU AÇMA KAPAMA VE SAYAÇ OKUMA PERSONELİ) SONUCU
  Kazanan Adaylardan İstenilecek Belgeler   1-Nüfus Kayıt Örneği E-Devletten (Aile Vukuatlı) 2-İkametgâh 3-Sgk Hizmet Dökümü (E-Devletten) 4-Tam Teşekküllü Hastaneden Sağlık Raporu 5- Resim (2 Adet)   Not : Adaylar istenilen belgeleri mesai gün ve saatleri içerisinde en geç 22 Ağustos 2022 tarihi
 • TESKİ PERSONEL A.Ş. 80 PERSONEL ALIMI SÖZLÜ/UYGULAMALI MÜLAKAT TARİHİ VE SAATİ
  TESKİ PERSONEL A.Ş.  80 PERSONEL ALIMI SÖZLÜ/UYGULAMALI (HARİTA TEKNİKERİ, KLOR TAKİP PERSONELİ, ÇAĞRI MERKEZİ PERSONELİ, KAYNAKÇI, BEKO-LODER OPERATÖRÜ, AĞIR VASITA ŞÖFÖRÜ, BEDEN İŞÇİSİ) MÜLAKAT TARİHİ VE SAATİ SIRA  NO 
 • TESKİ ABONELERİNE DUYURU (2022/11)
  📌ÇERKEZKÖY İLÇESİ PLANLI SU KESİNTİSİ   İlçemiz Öztrak Caddesinde hizmet ömrünü tamamlamış Asbest içme suyu şebeke hattının devre dışı bırakılması amacıyla  imalatı yeni yapılan içme suyu şebeke hattımızdan bağlantı çalışması yapılacaktır.    Çalışma 27.07.2022 Çarşamba Gün&uum
 • VEFAT (2022/14)
  TESKİ Eski Saray Şube Müdürü Hüseyin Şahin vefat etmiştir. Cenazesi 23.07.2022 Cumartesi günü öğle namazını müteakip Malkara Haliç köy mezarlığına defnedşlecektir. Merhuma Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve TESKİ Ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
 • VEFAT (2022/13)
  TESKİ Şarköy İlçe Şube Müdürlüğümüz de görevli personelimiz Esra Kızıl'ın babası Yusuf Şeker vefat etmiştir. Cenazesi 21.07.2022 Perşembe günü ikindi namazını müteakip Şarköy Çarşı caminden kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet, geride kalan ailesi ve TESKİ Ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.
Tüm Hakları Saklıdır 2022© Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü.